Praūžė linksmas respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų teatro festivalis „Saulutės spindulys“. Į festivalį, kuris vyko darželyje „Saulutė“, atvyko vaikai iš Utenos ir įvairių Lietuvos miestų. „Spindulėliai“ visą mėnesį intensyviai ruošėsi festivaliui. Vaidinimui pasirinkę eiliuotą E. Mieželaičio „Zuikis Puikis“ pasaką, vaikai mokėsi vaidybinio meno, dainelių, repetavo šokius, atliko kitus kūrybinius darbus. Pasirodymo metu vaikų vaidyba - nepakartojama. Vaikai smalsiai žiūrėjo vaidinimus, kurie buvo labai nuotaikingi, žiūrovai galėjo dalyvauti pritardami personažams, juoko ir teigiamų emocijų netrūko. Vaikai džiaugėsi vieni kitų kūrybingumu ir išradingumu. Pasaka vaikams padeda augti, tobulėti ir keistis - juk visose suvaidintose pasakose nugali gėris ir grožis. Po vienas už kitą originalių, nepakartojamų pasirodymų – šypsenos ir audringi aplodismentai.

Pertraukėlių metu, vaikai atliko įvairias linksmas užduotis, bendravo, žaidė su naujais draugais. Renginio metu, atsiskleidė ne tik vaikų vaidybos gebėjimai, individualumas, pasitikėjimas savimi, bet ir bendravimo, socialiniai įgūdžiai. Visi šaunieji artistai buvo apdovanoti.

Dėkojame „Saulutės“ darželio festivalio organizatoriams už nuostabą šventę, šiltą priėmimą, bendrystę, mažus stebuklus, kurie vyko vaidinimų metu. Vaikai grįžo pilni gerų emocijų, įspūdžių, minčių apie naujus susitikimus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Violeta Pečentauskienė