Spalio 25 d. pasirašyta mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ ir Utenos Krašuonos progimnazijos bendradarbiavimo sutartis. Mūsų mokyklos ketvirtokai buvo pakviesti į bendrą 3 – 4 klasių pamoką „Piliakalnių paslaptys“. Progimnazijoje mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose: mokėsi, žaidė interaktyvius žaidimus, susipažino su progimnazija, joje organizuojama veikla ir jos augintiniais vėžliukais. Su progimnazijos aštuntokais dalyvavo „Draugų kambario“ veikloje ir buvo bendradarbiavimo sutarties tarp mūsų mokyklos ir Krašuonos progimnazijos pasirašymo liudininkais. Ši sutartis leis aktyviai įsijungti visai mūsų mokyklos bendruomenei į bendrus renginius, veiklas, o ketvirtokams pajusti mokymosi progimnazijoje galimybes.

Parengė: direktorė Lina Kaziukaitienė

Simple Picture Slideshow: