Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2018/dramblys is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

DRAUGIŠKOJI SEU OLIMPIADA „DRAMBLYS“ PRADINĖMS KLASĖMS 2018 metais organizuota pirmą kartą, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą. Olimpiados metu mokytojos su mokiniais atliko užduotis, skirtas mokinių socialinių ir emocinių kompetencijų (savitvardos, savimonės, socialinio atsakingumo, tarpusavio santykių ir sprendimų priėmimo aspektais) ugdymui. Mūsų mokinukams užsiėmimai labai patiko.

{gallery}2018/dramblys{/gallery}