Šį kartą žingeidžius „Eglutės“ antrokus ir trečiokus smalsumas nuvedė į „Utenos dienos“ redakciją. Mokiniai norėjo sužinoti, kaip gimsta laikraštis, kokia jo kelionė iki mūsų. Dėkojame šmaikščiam redaktoriui už neeilinę pažintinę veiklą, juk vis kitokia pažintis plečia akiratį, padeda pagrindus specialybės pasirinkimui. Galbūt „Eglutės“ mokiniai taps garsiais redaktoriais? :) 

Šiandien „Eglutės“ mokiniai išsiruošė į žygį po Uteną, skirtą miesto gimtadieniui. Yra garbė žinoti ir pažinti savo miestą, jo istoriją, todėl vaikai aplankė ir pamatė daug Utenos lankytinų vietų: J.Basanavičiaus paminklą, „Vaivorykštės“ skulptūrą, „Krokodilo“ šaltinį, miesto sodą, Krašuonos parką, Utenos Šv. Mergelės Marijos, Kankinių Karalienės, koplyčią, partizanų kalnelį ir dalyvavo senajame pašte (Utenos meno mokyklos dailės skyrius) edukacinėje programoje.

Jėgos ir amžius – mokinukų skirtingas, todėl maršrutas pasirinktas atsižvelgiant į vaikų galimybes. O ir sugrįžus gera pasidalyti patirtais įspūdžiais ne tik su šeima, bet ir su mokyklos draugais.

Mokiniai suskaičiavo 10 tiltų, juos pavadino laimės tiltais ir nutarė, kad Utena – tikrai laimingų žmonių miestas. 

Mokslo ir žinių dienos šventė Utenos rajono švietimo įstaigose vyks 2019 m. rugsėjo 2 d.":

9.00 val. – Šv. Mišios Utenos Kristaus Žengimo į dangų ir Dievo Apvaizdos bažnyčiose;

10.30 val. – naujųjų mokslo metų atidarymas Utenos mokykloje-vaikų darželyje „Eglutė“.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „mokslo ir ziniu diena“

 

Birželio pirmą savaitę „Eglutėje“ vyko neįprastos veiklos stovykloje: sukūrus stovyklos vėliavą ir išdygus palapinių miesteliui, kiekvieną rytą bendra mankšta ir stovyklos daina išjudindavo nuo pirmoko iki ketvirtoko. Mokiniai vyko į ekskursijas - Mindūnus ir Molėtų observatoriją, dalyvavo edukacinėse pamokose bei veiklose Pegaso knygyne, apsilankė „Utenos dienos“ redakcijoje bei leidykloje „Indra“, žiūrėjo filmą kino teatre, išbandė savo ištvermę treniruotėje ant batutų, dalyvavo sporto šventėje, ragavo jaunųjų šaulių išvirtos košės ir arbatos. Na, o negailestingas karštis po pietų vertė ieškoti ramesnių užsiėmimų pavėsyje - vyko tylusis skaitymas, bandymai, eksperimentai, stebėjimai, žurnalistiniai ieškojimai ir atradimai, žaidimai ir atgaiva mėgaujantis fontanų vėsa.

Po smagios savaitės linksmai pasitinkam vasaros atostogas!

Vasarėlė mus džiugina saule, kvepiančiais gėlių žiedais, spalvomis. Šauniuosius spindulėlius domina viskas: ir kas pievelėje gyvena, ir vandens mūšiai, ir įvairūs eksperimentai. Spindulėliai apsilankė ir knygyne „Pegasiuko pamokėlėje-eksperimentai“. Kartu su Pegaso darbuotoja Asta, vaikai atliko eksperimentus su balionais, grojo pirštais, išbandė, kaip pasidaryti vulkaną, kaip pasidaryti sniegą stiklinėje. Vaikai patyrė ne tik daug džiugių emocijų, bet ir išmoko atlikti naujus eksperimentus, lavino akies-rankos koordinaciją, lytėjimą, dėmesio sukaupimą, samprotavo, įtvirtino žinias, darė išvadas. Vaikams buvo įteiktas diplomas už smalsumą, gerą nuotaiką, norą skaityti. Dėkojame knygyno Pegasas darbuotojai Astai už įdomiai praleistą laiką. Iki naujų susitikimų.

Auklėtoja Violeta

 

Birželio 5 dieną ritminių šokių studijos „Janga“ mergaitės buvo pakviestos į Mažujų čiurlioniukų renginį. Ne tik labai smagiai pašoko, bet ir skambant Čiurlionio muzikai atskleidė save piešdamos ant molberto.

Ačiū „Spindulėlių“ grupės šokėjoms Evitai, Elijai, Rusnei, Afroditei, Danielei ir jų vadovei Ingai Ivanauskienei.

Skaisti pavasario saulė, obelys pasipuošusios žiedais byloja, kad atėjo metas priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu. Šventiškai papuošta salė paskutinį kartą pakvietė visus į šventinę popietę „Linksmoji vabaliukų mokyklėlė“. Visiems džiugu buvo žiūrėti, kaip skambiai spindulėliai dainavo, šoko, dovanojo gražius žodžius. Dar neseniai buvo maži, nedrąsūs, dabar užaugę, pasiruošę žengti pirmuosius žingsnius mokykloje.

Gražius atsisveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė Lina, auklėtojos Violeta ir Rasa įteikė vaikams diplomėlius ir palinkėjo gero skrydžio.

Spindulėliai buvo džiugiai nustebinti ekologinio takelio stotelėje „Senelių sodas“ tėvelių paruošta lauko kavinė, kurioje vaišinosi skanėstais. Taip pat visus linksmino animatorė su programa „Linksmasis lagaminas“.

Norisi palinkėti šauniesiems spindulėliams įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. Tegul nerūpestinga vaikystė jiems leidžia dar pabūti vaikais.

Tėveliams dėkojame už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

 Copyright © 2019 www.eglute.utena.lm.lt  Rights Reserved.