Nuo kovo 30 d. mūsų mokykla, kaip ir visos Lietuvos mokyklos, pradeda ugdymo procesą įgyvendinti nuotoliniu būdu. Šis laikas – naujas iššūkis ir mokytojoms, ir tėvams ir mokinimas. Šias atostogų savaites mokytojos ruošėsi, kantriai mokėsi pačios, daug dirbo ir laukia savo pačių nuostabiausių mokinių. Nesipykime, jei bus nesklandumų, nepavyks visiems prisijungti vienu metu, tiesiog kantriai, palengva, mažais žingsniukais kopkime pirmyn į naujus nuotykius, potyrius ir tobulėkime. Visiems jums susitelkimo, gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo.

Pradinių klasių mokinių ugdymas vyks komunikuojant per IS „Mano dienynas“ ir EMA klasę.

Priešmokyklinukai („Spindulėlių grupės) šią savaitę prisijungs prie EMA klasės, kol kas vyksta ugdymas per IS „Mūsų darželis“.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos, kurios neatostogauja, su savo grupės vaikais bendrauja ir bendradarbiauja Facebook grupėse, IS „Mūsų darželis“.

MOKINUKAMS – didelių ir smagių iššūkių įveikimo.

MOKYTOJOMS – gražių ir svarbių Jums ir Vaikui pergalių, pasiekimų ir sėkmių.

TĖVELIAMS – gražaus bendradarbiavimo, nuolatinio džiaugsmo su savo vaikais.

 

Nuo kovo 30 d. komunikacijai su mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ administracija kanalai:

8 389 53382 direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Drungienė

El paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktorė atostogauja nuo 03-30 – 04 -10.

Susisiekti galima telefonu 8 645 77458

Elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Būkime, sveiki, susikaupę ir laimingi.

Direktorė

Informuojame, kad tėvų (globėjų) prašymai į miesto mokyklų pirmas klases nuo balandžio 1 d. nebus priimami. Apie tai, kada bus priimami prašymai, informuosime Utenos rajono savivaldybės ir vaikų lopšelių – darželių internetiniuose puslapiuose.

Utenos rajono savivaldybės administracijos

švietimo sporto ir jaunimo reikalų skyrius

Baigiasi pirmoji netradicinė ir daug rūpesčių atnešusi karantino savaitė. Buvo daug šurmulio ir įvairių emocijų. Švietimo ir mokslo ministerijos jau parengtos nuotolinio mokymosi rekomendacijos ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams, su visais savo rekomendacijomis dalinasi ir Austėja Landsbergienė. Taip, situacija Lietuvoje - iššūkis visiems, tačiau šis iššūkis parodys, kaip esam subrendę keistis, mokytis imtis naujų darbų ir dirbti kitaip – nuotoliniu būdu. Galiu šiandien džiaugtis pirmaisiais šio mokymosi daigeliais ir pasakyti, kad priešmokyklinukai jau žengia pirmuosius žingsnelius.

Mieli Tėveliai, tik jūsų noru ir pastangomis mes įsisavinsime nuotolinio mokymosi galimybes ir pasieksim puikių rezultatų. Didžiuojuosi savo ugdytiniais, kurie jau rengiasi ir pradeda šį etapą. Ačiū už nuotrauką Roko mamai. Tobulėkime pačios ir tobulinkime savo vaikų kompetencijas, nukreipdami juos nuo kompiuterinių žaidimų prie rimto darbo.

 

violetos

 

 

Nuo 2020 m. kovo mėn. 16 d. iki atskiro pranešimo apie karantino pabaigą.

  1. Įstaigos darbo laikas karantino laikotarpiu: 

             pirmadienį - ketvirtadienį 8. 00 – 17.00 val.

             penktadienį 8.00 - 15.45 val.

  1. Aktyvūs komunikaciniai kontaktai:

Direktorė: darbo tel. 8389 53277, mob. 864577458 el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pavaduotojos el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ūkvedė ir buhalterė 8389 53382

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Bendras įstaigos el.p Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Su mokytojais ir pagalbos vaikui specialistais (tiek darželio, tiek mokyklos) bendrauti galima per IS „Mūsų darželis“ ar „Mano dienynas“. Jie dirba nuotoliniu būdu.

Nepavykus susiekti su mokytoju ar specialistu, skambinate mokyklos direktorei.

Būkime sveiki, susitelkę ir mokykimės aktyviai dirbti ir mokytis nuotoliniu būdu.

Utenos mokyklos - vaikų darželio „Eglutė“ pradinių klasių mokymo organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas

Utenos mokyklos - vaikų darželio „Eglutė“ laikino nuotolinio darbo karantino metu tvarkos aprašas

Direktorė

Mūsų mokyklos pradinukai dalyvauja Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro projekte „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu''. Kovo 10 d. vyko pirmoji veikla - vaikų fitnesas. Pamokos buvo tikrai naudingos. Veiklą vedė Sigita Vedrickienė.

Tikėk ir pasaka ateis

Tuščias kiemais, namų stogais.

Pro langus, kaminą, duris

Staiga priskris...

Stebuklų pilnas kambarys.

(S. Mykolaitis)

Norėdamos paminėti bendruomenės metus, Utenos mokyklos–vaikų darželio „Eglutė“ pradinių klasių mokytojos Dalė Bagdonienė, Jolita Ruzgienė, Valda Venclovienė ir Daiva Anavičienė inicijavo pasakų knygos „Užburta karalystė“ sukūrimą ir pakvietė įsitraukti mokinius ir šeimas į bendrą veiklą kartu. O kad būtų smagiau, į projektą „Skaitau – kuriu – piešiu“ įsitraukė ir Utenos mokyklos–vaikų darželio „Varpelis“ bendruomenė. Kiekviena klasės bendruomenė gavo vienodą pasakos pradžią, kurią tęsė kurdami, užrašydami ir iliustruodami patys vaikai su šeimomis. Kūrybinio darbo kulminacija tapo projekto baigiamasis renginys A. ir M. Miškinių bibliotekoje, kur susirinkę „Eglutės“ ir „Varpelio“ pradinukai, dainelėmis, vaidinimais, inscenizacijomis pristatė savo sukurtas pasakas. Įdomiausia, kad visos sukurtos pasakos buvo skirtingos savo stiliumi, emocijomis, apimtimi ir, be abejo, turiniu. Ir svarbiausia, visų pasakų pabaigos laimingos...

Pasidžiaugę draugų pasirodymais, pasisėmę gerų emocijų, vaikai nutarė, kad pasakos – tai vaistai, kurios turi gydomųjų galių. Jos ramina, pamoko, padeda... O ypač, jei jos kuriamos ir skaitomos kartu su šeima.

Nuoširdžiai dėkojame šaunioms mūsų mokytojoms Dalei, Jolitai, Valdai, Daivai už idėjos įgyvendinimą, mokyklos–vaikų darželio „Varpelis“ pradinių klasių mokytojoms Ledrūnai, Gintarei, Vilmai, Almai bei visiems mokiniams ir jų šeimoms už bendradarbiavimą ir veikimą kartu kuriant savo pasaką.

2020 m. vasario 24 d. „Drugelių“ grupės mokytoja Renata Urbanavičienė ir šokio mokytoja Inga Ivanauskienė dalijosi gerąja patirtimi su lopšelio-darželio „Voveraitė“ mokytojomis nuotoliniu būdu per Skype programėlę.

„Drugelių“ grupės vaikučiai patyrė daug gerų emocijų matydami savo naujus draugus, tai vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė“ „Grybukų“ grupės vaikučius, nuotoliniu būdu per Skype programėlę. Jie grojo įvairiais muzikos instrumentais, o „Drugelių“ grupės vaikučiai parodė nuotaikingą meškučio šokį.

Vasario 28 d. mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ antrokai lankėsi Utenos rajono sveikatos biure. Biologė Lina jiems pravedė edukacinę veiklą. Mokiniai susipažino, kaip patiems užsiauginti daigelį, kurį jau už savaitės galima valgyti. Antrokai sodino žirnius ir saulėgrąžas.

Veikla buvo įdomi ir naudinga. Kai dėžutėse jau pupsojo žirniai, Lina pakvietė visus prie sveikuolių stalo. Visi kartu plakėme žaliąjį kokteilį. Tai tikra vitaminų „bomba“ nutarė mokiniai. Jeigu tai naudosime - joks virusas nebaisus.

 Copyright © 2020 www.eglute.utena.lm.lt  Rights Reserved.