Birželio 5 d. Utenos lopšelyje darželyje „Gandrelis“ vyko rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vyresniojo amžiaus jaunųjų talentų festivalis „Mažieji čiurlioniukai – 2018″. Festivalyje dalyvavo ir mūsų „Svirpliukų″ grupės mergaitės : Katrė, Gaudrė, Gustė, Aretė- Elija. „Pievų mergaitės“ švelniai, muzikaliai atliko dainelę „Saulelės avelė“. „Draugystės pievoje“ buvo linksma, gera ir jauku. Visi kartu dainavome, šokome, piešėme, klausėmės muzikos. Šventės pabaigoje sudainavę bendrą dainą, „Draugystės ratelis“, vaišinomės ledais. Ačiū mergaičių tėveliams už palaikymą, nuoširdų bendravimą, rūpestį ir pagalbą. Smagios ir šiltos vasaros !

Parengė meninio ugdymo mokytoja Audronė Valevičienė

Skaitymas – štai geriausias mokymasis (A. Puškinas). Pritardami šiai poeto ir rašytojo minčiai, kuriame naują aplinką, skatinančią ugdymą gamtoje. Labai džiaugiamės, nes turime lauko biblioteką! Už šią gražią dovaną dėkojame ketvirtokų tėveliams, o už įgyvendintą sumanymą ypatingą AČIŪ tariame ketvirtokės Paulinos Žemaitytės tėveliui.

34307686 504020383334698 5659649242558365696 n

Birželio pirmoji – tarptautinė vaikų gynimo diena. Mūsų mokyklos darželio vaikai smagiai pramogavo, piešė ir dainavo. Mažuosius linksmino ir sveikino Mikis ir Pikis. Linksmieji kluonai dovanojo vaikams muilo burbulų šventę. Ačiū visiems vaikams už šypsenas, gerą nuotaiką, dainas ir nuostabius piešinius. Gražios visiems vasaros...

Parengė Aušra Paškevičienė ir Brigita Kavolėlienė

Drugelių grupės vaikai svečiavosi sporto arenoje,kur vyko renginys „Pažintis su oranžiniu kamuoliu″. Vaikai dalyvavo daugelyje įdomių estafečių su krepšinio kamuoliu, žaidė su „Juventus″ simboliu - velniuku.

20180529_101534
20180529_102004
20180529_102626
20180529_105308
start stop bwd fwd

Smagu visiems kartu leisti laiką, o jei laiką leidžiame turiningai - dar smagiau! Sporto šventė subūrė visą ,,Eglutės" bendruomenę mankštai, žygiavimui, sportinei veiklai ir... skanios jaunųjų šaulių išvirtos košės ragavimui :) Dėkojame Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės Utenos 909-osios kuopos vadui Valdui Juodkai ir jauniesiems šauliams už ilgametę draugystę su ,,Eglute", jau vienuoliktosios sporto šventės iniciatorei mokytojai Jolitai Ruzgienei ir šventės įgyvendintojoms mokytojoms Dalei Bagdonienei, Valdai Venclovienei ir Daivai Anavičienei.

Vasara – puiki proga leisti vaikams kuo daugiau būti basiems. Žinoma, jeigu jie turi galimybę bėgioti ne tik asfaltu ar plytelėmis. Buvimas basomis gamtoje, pėdučių lietimasis su įvairiomis faktūromis ir paviršiais geriausiai apsaugo nuo plokščiapėdystės bei lavina vaiko sensorinius įgūdžius, gerina sveikatą. Pėdose gausu biologiškai aktyvių taškų, atsakingų už tam tikrų organų veiklą. Odai liečiantis su žeme jie yra masažuojami, todėl tokiu būdu galima palengvinti ir įvairių ligų simptomus. Mokyklos-darželio ,,Eglutė” direktorė Lina pasiūlė įsirengti refleksoterapinį takelį mokyklos- darželio kieme. Tai takelis su įvairaus šiurkštumo ir dygumo dangomis. Iniciatyvos ėmėsi ,,Smalsiukų” grupės auklėtoja Rita Katinienė. Tėveliai aktyviai rinko medžiagą takeliui: akmenukus, kankorėžius, pjaustė medžių ritinėlius. Tėtis Žydrūnas ėmėsi gaminti patį takelio rėmą. Su aktyvių tėvelių pagalba takelis jau buvo ,,atidarytas”! Takelį galėjo išbandyti visi norintys. Girdėjosi daug linksmo juoko. Nuoširdžiai dėkojame tėčiui Žydrūnui Karveliui, už pagamintą rėmą takeliui. Taip pat ačiū visiems, kurie prisidėjo, kad vaikai turėtų gražų sveikatingumo takelį.

Parengė auklėtoja Rita Katinienė

Aukštakalnio pradinėje mokykloje vyko šokių renginys ,,Pumpurėlis", kuriame dalyvavo ir mūsų mokinukai. Pakylėti geros nuotaikos ir įspūdžių, vaikai smagiai praleido laiką, pamatė įvairių stilių šokių. Nuoširdžiai dėkojame šokių grupės vadovei Ingai Ivanauskienei, visiems dalyvavusiems vaikams ir jų tėveliams už pagalbą.

Copyright © 2018 www.eglute.utena.lm.lt  Rights Reserved.