Šiandien „Spindulėlių“ grupės vaikai drauge su pirmos klasės mokiniais svečiavosi „Triušiukų“ slėnyje. Vaikai daug sužinojo apie naminių gyvūnų gyvenimą, susipažino su dar nematytomis nutrijomis, alpakomis ir egzotiniais paukščiais. Visi labai rūpinosi sodyboje augančiais triušiais ir maitino juos žolyte, domėjosi ką dar valgo triušiukai ir kur slepiasi žiemą. Mažiesiems smalsuoliams į visus klausimus kantriai atsakinėjo sodybos šeimininkė. Vėliau visi linksmai leido laiką: žaidė, suposi, rengė krepšinio varžybas, užkandžiavo ir striksėjo lyg triušiukai ant batuto. Dėkojame mokytojai Valdai Venclovienei ir auklėtojai Violetai Pečentauskienei už puikiai suorganizuotą kelionę.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client47/web80/web/images/2018/triusiukai