Utenos miesto ir rajono mokyklų trečių ir ketvirtų klasių mokiniai 2018 m. spalio 22 d. rinkosi į renginį Utenos Krašuonos progimnazijoje „Aš neskriaudžiu kitų, prisijunk ir tu“. Prevencinis renginys prasidėjo mūsų mokyklos – vaikų darželio „Eglutė“ 1 – 2 klasių mokinukių šokiu „Laikrodukas“, siekiant atkreipti vaikų dėmesį į tai, kaip svarbu laiku pagalvoti, kaip mes bendraujame ir elgiamės su kitais, ar mūsų elgesys ir bendravimas nežeidžia, neskaudina žmonių. Renginio metu mokiniai kūrė pristatymus, pristatė komandinius kūrybinius darbus, skatino bendraamžius užkirsti kelią patyčioms, mandagiai, kultūringai, pagarbiai bendrauti vieni su kitais, kad vaikai jaustųsi saugiai tiek mokykloje, tiek už mokyklos ribų. Renginys suorganizuotas pagal Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Utenos rajono savivaldybės prevencinį projektą „Smurtui artimoje aplinkoje ne – 2018“, kurio tikslas - skatinti visuomenės netoleranciją patyčioms, smurtui artimoje aplinkoje. Renginio pabaigoje visi mokiniai buvo apdovanoti puikiais prizais. Tikimės, kad šis renginys mokinius paskatins būti pagarbesniais ir tolerantiškesniais bendraamžių atžvilgiu, atkreips visuomenės dėmesį ir skatins visuomenės netoleranciją smurtui.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client47/web80/web/images/2018/asneskriaudziu