Lapkričio 16 d. buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šiais metais Tolerancijos dienos minėjimo simbolis - Tolerancijos raktas. Tolerancijos raktu siekėme atrakinti savo širdis dėkingumui, pagarbai, pasitikėjimui, bendrystei, draugystei, meilei artimui ir gailestingumui. Lapkričio 16 d. mūsų darželyje-mokykloje „pasiklydo“ močiutė. Močiutė prašė pagalbos visų vaikučių, nes nebežinojo, kur ji randasi. Vaikai močiutei pasiūlė atsigerti vandens, palydėjo iki suoliuko, išklausė močiutę ir parodė kelią, kaip nuvykti jai iki turgaus. Vaikai buvo gailestingi, rūpestingi, noriai padėjo močiutei. Tolerancijos raktu pavyko atrakinti vaikų širdeles. Vaikai ištiesė pagalbos ranką močiutei ir visaip stengėsi jai padėti. Visi - darželinukai, mokiniai, jų tėveliai ir pedagogai kūrė grupės ir klasės Tolerancijos raktus. O raktų prikūrė labai originalių:-) Sužinojome, kad visai nesvarbu koks tas tolerancijos raktas – medinis, popierinis ar metalinis – svarbiausia, kad jis būtų prasmingai panaudotas ir pasiektų tikslą – IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ !

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client47/web80/web/images/2018/tolerancija