Rusnės ir Kipro mamai Elitai Paulauskienei už nuoširdų rūpestį ir pagalbą sprendžiant vaikų saugumo teritorijoje klausimą, įmonei UAB "Kelių inžinerinės sitemos" už suorganizuotus skiriamuosius stulpelius darželio - mokyklos teritorijoje. Tikimės, kad šis sprendimas padės vaikams jaustis saugiau ir linksmiau.

DIDELIS, NUOŠIRDUS, ŠILTAS AČIŪ mokyklos darbuotojams ir tėveliams, kurie skyrėte 2 proc. GPM mūsų įstaigai.

Mokyklos tarybai už išplatintą idėją dėl naujo pianino ir mokyklos gautos paramos skirstymo komisijai, kuri 2018-10-19 d. posėdžio metu iš gautų lėšų (861,16 eurų už 2017 metus), skyrė jų dalį (768 eurus) naujo pianino pirkimui.

Mokytojai Aušrinei Jancevičienei už paieškas ir surastą tinkamą pianino modelį. (Jau penktadienį jis turėtų pasiekti mūsų mokyklos salę). VISKAS, KĄ DAROME, DAROME VAIKŲ LABUI.

pianinas

Mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ administracija