Šių metų vasario 19 d. į „Eglutę“ nuo pat ryto rinkosi viešnios – kitų rajonų: Ukmergės, Kėdainių, Radviliškio ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogės, pakviestos susipažinti su šios įstaigos mokytojų darbu, aplinka ir siekiais. Edukacinė diena organizuota kviečiant į įstaigą koleges iš ugdymo įstaigų, kuriose „Eglutės“ pedagogės lankėsi pernai metodinės dienos metu. Šis šalies mokyklų pedagogių vizitas buvo kaip padėka už puikiai praleistą metodinę dieną praėjusiais metais, kuomet mūsų mokytojos domėjosi ir susipažino su kituose rajonuose įgyvendinamais projektais, įkurtomis edukacinėmis erdvėmis ir taikomais aktyvaus mokymosi metodais. Tačiau šį kartą koleges iš kitų mokyklų ir darželių mokė ir džiugino savo patirtimi mūsų įstaigos mokytojos. Plačiau skaitykite čia.