Šiandien „Eglutės“ mokiniai išsiruošė į žygį po Uteną, skirtą miesto gimtadieniui. Yra garbė žinoti ir pažinti savo miestą, jo istoriją, todėl vaikai aplankė ir pamatė daug Utenos lankytinų vietų: J.Basanavičiaus paminklą, „Vaivorykštės“ skulptūrą, „Krokodilo“ šaltinį, miesto sodą, Krašuonos parką, Utenos Šv. Mergelės Marijos, Kankinių Karalienės, koplyčią, partizanų kalnelį ir dalyvavo senajame pašte (Utenos meno mokyklos dailės skyrius) edukacinėje programoje.

Jėgos ir amžius – mokinukų skirtingas, todėl maršrutas pasirinktas atsižvelgiant į vaikų galimybes. O ir sugrįžus gera pasidalyti patirtais įspūdžiais ne tik su šeima, bet ir su mokyklos draugais.

Mokiniai suskaičiavo 10 tiltų, juos pavadino laimės tiltais ir nutarė, kad Utena – tikrai laimingų žmonių miestas.