Spalio 17 dieną Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ patys mažiausieji mokinukai šventė Pirmokų krikštynas. Ryte savo klasėje sulaukėme Kiškienės su Kiškiuku. Jis dažnai apsilankys mūsų klasėje, nori daug ko išmokti, nes nepažino net vynuogių, apelsinų. Kiškienė su Kiškiu Piškiu atnešė dovanų iš savo daržo. Morkos buvo nepaprastai skanios. Ačiū kiškiams už apsilankymą. Gerą nuotaiką, įdomias užduotis padovanojo mūsų draugai ketvirtokai. O svarbiausias momentas – pasižadėjimas būti geru mokiniu, dirbti pamokoje ir „nešaudyti varnų“, padėti draugui ir klausyti mokytojų patarimų. Davę priesaiką ir atlikę užduotis, pirmokai tapo pilnateisiais mokyklos bendruomenės nariais. Visų pirmokų vardu dėkojame šauniai ketvirtokų komandai ir mokytojai Daivai.

O svarbiausias šventės momentas-mokyklos direktorė įteikė mokinio pažymėjimus ir „pakrikštijo“ stebuklingu pieštuku! Šventėje buvome labai išdidūs, svarbūs, nes mes jau „tikri“ mokiniai.