Vasario 12 d. Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje vyko pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių konferencija  „Senų daiktų istorijos“. Konferencijos tikslas - skatinti mokinius geriau pažinti Lietuvos etnokultūrinį paveldą, daugiau sužinoti apie savo šeimos, giminės praeitį. Pranešimus skaitė  trylika  mokinių, atvykusių iš Utenos miesto ir rajono mokyklų. Jie pasakojo apie išsaugotus ir pagarbią vietą namuose užimančius senelių ir artimųjų daiktus, šeimos istorijas. Pranešimą skaitė ir mūsų mokyklos ketvirtokės Atėnė ir Gretė. Mergaitės  pristatė  tradicinį, styginį lietuvių liaudies muzikos instrumentą kankles ir pagrojo keletą kūrinių. Džiaugiamės savo mokinėmis ir dėkojame jų šeimoms, padėjusioms pasirengti konferencijai.