Baigiasi pirmoji netradicinė ir daug rūpesčių atnešusi karantino savaitė. Buvo daug šurmulio ir įvairių emocijų. Švietimo ir mokslo ministerijos jau parengtos nuotolinio mokymosi rekomendacijos ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams, su visais savo rekomendacijomis dalinasi ir Austėja Landsbergienė. Taip, situacija Lietuvoje - iššūkis visiems, tačiau šis iššūkis parodys, kaip esam subrendę keistis, mokytis imtis naujų darbų ir dirbti kitaip – nuotoliniu būdu. Galiu šiandien džiaugtis pirmaisiais šio mokymosi daigeliais ir pasakyti, kad priešmokyklinukai jau žengia pirmuosius žingsnelius.

Mieli Tėveliai, tik jūsų noru ir pastangomis mes įsisavinsime nuotolinio mokymosi galimybes ir pasieksim puikių rezultatų. Didžiuojuosi savo ugdytiniais, kurie jau rengiasi ir pradeda šį etapą. Ačiū už nuotrauką Roko mamai. Tobulėkime pačios ir tobulinkime savo vaikų kompetencijas, nukreipdami juos nuo kompiuterinių žaidimų prie rimto darbo.

violetos