Nuo kovo 30 d. mūsų mokykla, kaip ir visos Lietuvos mokyklos, pradeda ugdymo procesą įgyvendinti nuotoliniu būdu. Šis laikas – naujas iššūkis ir mokytojoms, ir tėvams ir mokinimas. Šias atostogų savaites mokytojos ruošėsi, kantriai mokėsi pačios, daug dirbo ir laukia savo pačių nuostabiausių mokinių. Nesipykime, jei bus nesklandumų, nepavyks visiems prisijungti vienu metu, tiesiog kantriai, palengva, mažais žingsniukais kopkime pirmyn į naujus nuotykius, potyrius ir tobulėkime. Visiems jums susitelkimo, gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo.

Pradinių klasių mokinių ugdymas vyks komunikuojant per IS „Mano dienynas“ ir EMA klasę.

Priešmokyklinukai („Spindulėlių grupės) šią savaitę prisijungs prie EMA klasės, kol kas vyksta ugdymas per IS „Mūsų darželis“.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos, kurios neatostogauja, su savo grupės vaikais bendrauja ir bendradarbiauja Facebook grupėse, IS „Mūsų darželis“.

MOKINUKAMS – didelių ir smagių iššūkių įveikimo.

MOKYTOJOMS – gražių ir svarbių Jums ir Vaikui pergalių, pasiekimų ir sėkmių.

TĖVELIAMS – gražaus bendradarbiavimo, nuolatinio džiaugsmo su savo vaikais.

Nuo kovo 30 d. komunikacijai su mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ administracija kanalai:

8 389 53382 direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Drungienė

Direktorė atostogauja nuo 03-30 – 04 -10.

Susisiekti galima telefonu 8 645 77458

Būkime, sveiki, susikaupę ir laimingi.

Direktorė