Nepaprastai gražus ruduo išviliojo „Smalsiukų“ grupės vaikus už darželio kiemo. Smalsu buvo pamatyti kokius darbus rudenėlis nuveikė miesto parke. Džiaugėmės pamatę ryškiomis spalvomis pasipuošusius parko medžius. Kai kuriuos medžius vaikai atpažino ir pasakė jų pavadinimus. Rinkome medžių lapus, tyrinėjome juos, lyginome tarpusavyje, skaičiavome. Vaikai ,,kalbino“ upelyje plaukiojančias antis. Ilgai negalėjo nuo jų atsitraukti.

Išvykos metu pratinomės laikytis susitarimų, mokėmės saugiai pereiti gatvę. Tyrinėdami ir aptardami gamtos objektus vaikai tikslino ir plėtė savo žodyną, samprotavo, išsakė savo mintis. Grįždami į darželį džiaugėmės, kad ir parke rudenėlis jau nudažė medžius. O pačiais gražiausiais lapeliais, kuriuos radome miesto parke, papuošėme grupę.

Parengė mokytoja Rita