Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2020/nuotraukos/zydrune is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Nuo spalio 17 d. iki lapkričio 13 d. vyko Utenos rajono savivaldybės sveikatos biuro organizuojamas 1-4 klasių kūrybiškumo konkursas dantukų priežiūros tema. Iš 135 pristatytų darbų tarp geriausių ir mūsų įstaigos ugdytinių : 2 kl.  Rusnės Paulauskaitės, 3 kl. Pauliaus Valaikos, Gustės Vidžiūnaitės, Gaudrės Ančiūtės,  Emilijos Jankauskaitės. Norime padėkoti mokiniams dalyvavusiems konkurse, o gražiausių darbų autoriams įteikti Utenos rajono savivaldybės sveikatos biuro prizai.

{gallery}2020/nuotraukos/zydrune{/gallery}