Vis labiau rudenėjant gamtai, artinantis pačioms gražiausioms metų šventėms dailės kūrybinė grupė nutarė pagyvinti mokyklos darželio teritoriją ir suorganizavo projektą „Menų pievelė...“.

Vaikams patinka paimti, paliesti išbandyti, stebėti juos supančią aplinką, įvairią gamtinę medžiagą. Kiekviena grupė pasirinko medelį, jį sutvirtino ir papuošė savo sumanytais, sukurtais darbeliais. Dabar vaikai turi galimybę veikti gamtoje, laisvai kurti naudodami įvairias žaismingas, patrauklias priemones, gamtinę medžiagą. Esant neeilinei situacijai, kada tėveliai negali vaikų aplankyti grupėse, mažųjų kūryba galės džiaugtis ir kartu su vaikais apžiūrėti kompozicijas, jas pildyti, tobulinti.

Parengė mokytoja A. Paškevičienė