Šiuo laikotarpiu vaikai daug laiko praleidžia namuose kartu su tėveliais. Smagu, kad vis daugiau tėvelių aktyviai įsijungia į vaikų veiklas. Kartu dalyvauja kūrybiniame procese: atlieka užduotis, darbelius, muzikuoja, dainuoja ir net gamina muzikos instrumentus.

Šešiametis Nojus kartu su tėčiu sukūrė puikų ritminį muzikos instrumentą – marakasą. Jam gaminti naudojo natūralią gamtinę medžiagą - kokoso ir pistacijų riešutų kevalus, medžio lazdeles. Puikus bendras kūrybinis darbas! Juk daug maloniau groti paties pagamintu instrumentu. Beje, Nojaus mama pasidžiaugė, kad Nojus šiuo metu labai pamėgo pistacijų riešutus.

meninio ugdymo mokytoja Audronė Valevičienė...