Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia

Nesvarstydami kodėl ir kam

Jeigu šita žemė kam priklauso,

Tai pirmiausia, žinoma, vaikams.

1. Marcinkevičius

Štai ir prabėgo linksmi, nerūpestingi ir žaismingi metai darželyje. Rudenį mūsų priešmokyklinukai spindulėliai atvers savo mokyklinio gyvenimo knygos pirmąjį puslapį, kol kas jis dar tuščias... Reikės daug stengtis, mokytis, ieškoti ir atrasti...

Linkime Jums į mokslo ir pažinimo šalį eiti gerumo takeliu, nes gerumas žmogui taip kaip saulė, oras, kaip vanduo ir duona...Juo širdį reikia taip pakrauti, kad jį galėtumėte dalinti ir artimiems, ir tolimiems, ir saviems, ir svetimiems. Tad linkime gerumo takeliu eiti vis pirmyn į mokslo, pažinimo ir atradimų šalį.

Norime palinkėti visiems spindulėliams įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros, o tėveliams dėkojame už pagalbą ir bendradarbiavimą.

Parengė mokytojos Violeta ir Audrutė.

p.s.filmukas socialiniame tinkle facebook