Tęsiasi Europos kalbų dieną užmegzta Utenos mokyklos – vaikų darželio „Eglutė“ anglų kalbos mokytojų Jolitos Šuminienės ir Almos Palskienės mylimų trečiokų šilta draugystė su anglų k. mokytojos Daivos Rimšienės 3a ir 3b klasių mokiniais, besimokančiais Krašuonos progimnazijoje. Kiekvienas trečiokas gavo asmeninį laišką, kuris parašytas anglų kalba ir angliškai parašė atsakymą bei jį iliustravo. Vaikų veiduose buvo džiaugsmas ir gavus laiškus, ir juos rašant.
Tikimės, kad bendradarbiavimas vyks ir toliau. Kas žino, galbūt kažkada “Eglutės” trečiokai taps klasės draugais su “krašuoniškiais” trečiokais. Kaip ten bebūtų, mes toliau tęsime nuoširdų ir geranorišką bendradarbiavimą.
Nesiliaukime mokytis užsienio kalbų, nes jos-durys į įvairesnį, įdomesnį ir turtingesnį patirtimi pasaulį.

Parengė anglų kalbos mokytojos J. Šuminienė ir A. Palskienė