Gera sveikata neateina savaime, ją reikia tausoti ir puoselėti nuo pat mažų dienų. Tuo labiau, esant sudėtingai COVID19 epidemiologinei situacijai, daugėjant susirgimų vaikų tarpe, prevencinės priemonės apsisaugant nuo šio užkrečiamo viruso, reikalingos kuo ankstesniame ikimokykliniame amžiuje. ,,Boružiukai“ vykdydami projektą ,,Boružiukai - sveikuoliukai.“ aiškinosi ir suprato:

-Kodėl reikia laikytis asmens higienos reikalavimų?

-Koronavirusas. Kas jis?

-Kas sveika valgyti?

-Kodėl geriu vandenuką?

-Sportas- sveikata.

-Kur švara tvarka – ten sveikata.

Projekto metu vaikai įgijo žinių apie sveikatą, asmens higieną, kūno priežiūrą, kas ir pasitarnaus apsisaugant nuo infekcijos COVID plitimo. Stengsimės, kad projekto eigoje įgytas žinias apie sveikatą, higienos reikalavimus ir praktinius įgūdžius, vaikai ir toliau gilintų ir pritaikytų savo kasdieniniame gyvenime.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zita Pačekienė