Mūsų „Eglutės“ trečiokai kūrė angliškus kalėdinius sveikinimus savo draugams trečiokams iš Krašuonos progimnazijos. Nors internetas jau daugiau nei du dešimtmečius yra pagrindinės kultūros dalis ir jau tampa įprasta siųsti elektroninius laiškus ir sveikinimus, tačiau vis dar yra žemės pašto mylėtojų. Juk bet kas gali parašyti elektroninį laišką per tris minutes, bet mūsų mokinukai iš tikrųjų skyrė laiko ieškoti popieriaus, rašiklių, gaminti vokus, rašyti sveikinimą, viską apmąstyti. Jie sukūrė ir išsiuntė nuoširdų, mielą laišką su dovanėle. Taigi mūsų laiškanešės anglų kalbos mokytojos Jolita Šuminienė ir Alma Palskienė bei Krašuonos progimnazijos mokytoja Daiva Rimšienė pasirūpino, kad kiekvienas mokinys gautų po laišką ir jį gautų laiku.

Džiaugsmas veiduose, smalsumas akyse buvo akivaizdus. Abiejų mokyklų mokiniai ne tik buvo laimingi ir dėkingi gavę sveikinimus su dovanėlėmis, bet patys net nepajausdami tobulino savo skaitymo, rašymo, kūrimo įgūdžius.

Parengė anglų kalbos mokytoja metodininkė Alma Palskienė