„Svirpliukų“  grupės mokytojos kartu su ugdytiniais nutarė, kad nori Kalėdų laukimą pratęsti ir padabinti įvairiomis šventinėmis veiklomis visą gruodžio savaitę nuo 13 iki 17 dienos. Todėl buvo įkurtos jaukios nykštukų dirbtuvėlės, kurios papuošė švenčių laukimą įvairiomis pramogomis. Dirbtuvėlėse mažieji nykštukai praleido penkias džiugias ir pilnas daug darbų, žaidimų, šokių, dainų, muzikos, juoko, gerų emocijų, išvykų ir, žinoma, malonaus susitikimo su Kalėdų seneliu. Nykštukai suprato, kaip svarbu ir smagu būti kartu, laukti kartu ir smagiai bei prasmingai leisti laiką. Juk Kalėdų stebuklai prasideda tada, kai pradedame jais tikėti... O patikėjus, telieka pamatyti, išgyventi ir niekada to nepamiršti. Tokia ir buvo nykštukų kalėdinio laukimo savaitė.

Mažieji svirpliukai ir svirplės nuoširdžiai dėkoja tėveliams už palaikymą ir sumanymų įgyvendinimą. Jaukių ir linksmų Šv. Kalėdų.

Parengė priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo pedagogė Rasa Bakšienė