Bendradarbiavimas ir bendravimas anglų kalba su Krašuonos progimnazijos 3-okais tęsiasi

Balandžio 5 dieną vykusios anglų kalbos pamokos 3 klasės mokiniams buvo ypatingos, nes jose vyravo tikrai šventinė, kūrybinė ir pakili nuotaika. Artėjant Šv. Velykoms mūsų mokyklos ir Krašuonos progimnazijos trečiokai suskubo pasveikinti vieni kitus šios nuostabios pavasario šventės proga ir pagamino Velykinius atvirukus su sveikinimo tekstu anglų kalba. Šurmulys prasidėjo atviruko formato pasirinkimu, spalvų ir dekoracijų derinimu, o vėliau, angliško teksto bei vardo taisyklingu užrašymu. Mokiniai tikrai buvo išradingi ir kūrybingi. Integruodami technologijas, dailę ir anglų kalbos žinias mokiniai sukūrė 3D formato atvirukus- kiškius, mandalos formų kompozicijomis papuoštus atvirukus- kiaušinius bei įvairiais Velykiniais simboliais papuoštus sveikinimus ir vokus. Į kiekvieną voką mokiniai įdėjo po linksmą anglų kalbos užduotėlę, o laiškanešės anglų kalbos mokytojos Jolita Šuminienė ir Alma Palskienė bei Krašuonos progimnazijos mokytoja Daiva Rimšienė pasirūpino, kad kiekvienas mokinys gautų savo laišką. Džiaugiamės, kad mokiniai turi galimybę ne tik bendrauti su savo bendraamžiais, bet ir ugdyti savo dalykines bei bendrąsias kompetencijas.

Sveikinimų nuoroda https://www.youtube.com/watch?v=-T56Fw6WynY

Parengė anglų kalbos mokyt. Jolita Šuminienė ir Alma palskienė