VISUOTINIS TĖVŲ SUSIRINKIMAS

2019 m. rugsėjo 26 d. (ketvirtadienis)

Nuo 17.00 iki 17.30 val. susitikimas su mokytojomis savo vaikų grupėse ir klasėse 17.30 val. bendras susirinkimas mokyklos salėje

 DARBOTVARKĖ

1. Naujų 2019 – 2020 mokslo metų prioritetai šalyje, rajone, mokykloje.

2. Pokyčiai, kurių tikimės mūsų įstaigoje, per šiuos mokslo metus.

3. Koks jis šiuolaikinis vaikas?

4. Naujos taisyklės ir nuostatos.

5. Mokyklos tarybos ataskaita.

6. Einamieji klausimai.

Jei turite klausimų, ir norite išgirsti atsakymą susirinkimo metu, galite juos siųsti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


TĖVELIŲ DĖMESIUI

 

Informacija apie „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą“.

https://www.pienasvaisiai.lt/naujienos/auk-sveikas-vaike1/48


Dėmesio tėveliams!

Nuo 2018 m. lapkričio 1 dienos mokestį už vaikų išlaikymą darželyje mokėkite:

į AB Šiaulių banko sąskaitą LT72 7181 1000 0014 2785.


Aktuali informacija apie pedikuliozę


 Spalio pradžioje pradėjo veikti „Tėvų linija" - profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu. Šį projektą inicijavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanija „Už saugią Lietuvą". „Tėvų linijoje" darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. dirba Paramos vaikams centro psichologai, kurie padeda tėvams suprasti, kodėl tam tikroje situacijoje vaikas elgiasi vienaip arba kitaip. Pataria, kaip suaugusiems žmonėms derėtų reaguoti, ką sakyti ar daryti, kad situacija netaptų konfliktine, kartu su tėvais ieško tinkamiausio konkrečios problemos sprendimo. Telefonu konsultuoti pasirengę profesionalai padeda tėvams nusiraminti, o jeigu reikia, ir suvaldyti pyktį, kai situacija yra įtempta.


„Tėvų linijos“ darbo laikas:

Į „Tėvų liniją“ pasitarti įvairiais vaikų auklėjimo klausimais nemokamu telefono nr. 8 800 900 12 jau galima skambinti ne tik vakarais, bet ir dieną – nuo 11 iki 13 val.

Toks konsultacijų telefonu laikas pasirinktas neatsitiktinai. „Mažylių tėvams patogiau pasikalbėti, kai jie dieną miega, o dirbantys galės ramiai paskambinti pietų pertraukos metu. Vakarinis laikas išlieka toks pats (17-21 val.), nes kai iš darbų, mokyklos, darželio į namus grįžę namiškiai susitinka, neretai jie būna pavargę ir suirzę. O tai išprovokuoja konfliktines situacijas, kurias sunkiau ramiai išspręsti“, - pastebi „Tėvų linijos“ vadovė, Paramos vaikams centro psichologė Jūratė Baltuškienė. 

Kartais tėvams pakanka tik nesudėtingo praktinio patarimo, pavyzdžiui, kaip nuraminti verkiantį kūdikį ar motyvuoti vaiką mokytis, susitvarkyti kambarį, mažiau žaisti kompiuterinių žaidimų. Taip pat tėvams reikia padėti nusiraminti, kad lengviau susivaldytų konfliktinėje situacijoje, ir patarti, kaip išspręsti sudėtingas problemas: kai šeima skiriasi, vaikas vartoja alkoholį, smurtauja ar negrįžta į namus. 

Skirtingai nuo kitų pagalbos linijų, kurios remiasi savanoriška veikla, „Tėvų linijoje“ dirba tik profesionalūs Paramos vaikams centro psichologai, todėl čia skambinama ir išsikalbėti, nusiraminti, ir sužinoti konkrečių patarimų dėl bendravimo su vaikais. 

Anoniminės ir nemokamos konsultacijos teikiamos telefonu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 11 iki 13 val. ir nuo 17 iki 21 val.

„Tėvų linija“ – Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis, finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendinama  VšĮ  „Paramos vaikams centras“. Daugiau informacijos – www.tevulinija.lt 


tevu linija internetas


Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos minisro įsakymas Dėl Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2011 m. lapkričio 11 d. įsakymo Nr. V-964 „Dėl maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo″ pakeitimo.

Įsakymo pakeitimas galioja nuo 2016 sausio 1d.

 


Maisto produktų tiekėjai

15 dienų valgiaraštis (1 - 3 metų vaikams)

15 dienų valgiaraštis (4 - 7 metų vaikams)

15 dienų valgiaraštis (6 - 10 metų vaikams)

 

Lietuvos Respublikos sveikatos apsugos ministro įsakymas „Dėl maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.

 

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymas „Dėl maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo”.

 

Nuo 2012 m. pasirašytos sutartys ir sėkmingai mokykloje- vaikų darželyje vykdomos „Vaisių vartojimo skatinimo mokyklose“ ir „Pienas vaikams“ programos. Vaikai mokslo metų bėgyje (rugsėjo-gegužės mėnesiais) po  2-3 kartus per savaitę papildomai gauna jogurto, varškės sūrelių, šviežio sūrio( limitas vienam vaikui per mėnesį 2,43 EUR (8,39 Lt)) ; obuolių, obuolių tyrės, sulčių, morkų (limitas vienam vaikui per mėnesį 2,20 EUR (7,60 LT)). Programų priežiūrą vykdo mokyklos dietistė Žydrūnė Bernotienė.

 


 

DĖL TĖVŲ ATSTOVŲ DALYVAVIMO NEPLANINIUOSE IKIMOKYKLINIO IR BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGŲ MAISTO TVARKYMO SKYRIŲ PATIKRINIMUOSE

 


Primename, jog nuo 2014 m. balandžio 3 d. įsigaliojo Utenos rajono savivaldybės 2014 m. vasario 27 d. sprendimas Nr. TS-58 „Dėl Utenos rajono savivaldybės tarybos 2012 m. kovo 29 d. sprendimo Nr. TS-85 „Dėl atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo programas, išlaikymą tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimas“. Pakeistas:
 3.2.2 papunktis ir jis išdėstytas taip:
„3.2.2.  37Lt. (EUR 10.72) maisto gamybos kaštams padengti, nepriklausomai nuo lankytų dienų ir maitinimų skaičiaus.“


 

Gerb. tėveliai,

Informuojame, kad už vaikų maitinimą atsiskaityti galite naudodamiesi Internetine bankinkyste. Ruošinio atitinkamose skiltyse nurodykite šiuos duomenis:

  1. Įstaigos pavadinimą - Utenos mokyklą - vaikų darželis „Eglutė".
  2. Atsiskaitomoji sąskaita LT727181100000142785
  3. Taip pat prašytume prie mokėjimo paskirties nurodyti vaiko vardą pavardę ir grupę.

 

Prašytume kiekvieną mėnesį sumokėti iki einamojo mėnesio 20 dienos, ypatingai tai aktualu gruodžio mėnesį kada baigiasi buhalteriniai metai, ir mokėjimas negali būti fiksuojamas vėliau kaip 20 dienai.

 

Dėl laiku nesumokėto mokesčio už vaiko išlaikymą darželyje, įstaigos vadovas turi teisę išbraukti vaiką iš ikimokyklinės įstaigos sąrašų. Informacija apie įsiskolinimą perduodama švietimo skyriui. Į kitą ikimokyklinio ugdymo įstaigą vaikas gali būti priimtas tik susimokėjus visą įsiskolinimą mūsų darželiui.

Dėkojame už bendradarbiavimą.


Gerb. tėveliai,

informuojame, kad nuo 2012 metų sausio mėnesio keičiasi, mokėjomo už vaikų išlaikymą, tvarka. Nuo šiol mokestis bus mokamas visuose UAB „PERLO PASLAUGOS" loterijos terminaluose. 

 


Informuojame apie gauta raštą "Dėl atsargumo priemonių taikymo mokyklose siekiant išvengti galimo neigiamo poveikio vaikų sveikatai naudojant mobiliuosius telefonus". Visus tėvelius prašome atsižvelgti į pateiktas rekomendacijas.
 


VAIKO DIENA DARŽELYJE

 

7.00-8.30 Rytiniai žaidimai.

Dalinimasis įspūdžiais, laisva vaikų veikla, žaidimai pagal pomėgius,ryto mankšta.

8.30-9.00 Pasiruošimas pusryčiams, pusryčiai.

9.00-10.30 Ugdomoji veikla.

Ryto pokalbiai, bendri žaidimai, kalba, menai, pažinimas ir tyrinėjimas, skaičiavimas ir lyginimas, pasirinkta veikla grupelėse, sportas, muzikinė veikla.

10.40-11.45 Veikla lauke.

Žaidimai, išvykos, ekskursijos, pramogos, stebėjimai ir atradimai.
11.50-12.20 Pasiruošimas pietums, pietūs.

12.30-15.00 Ramybės metas.

Pasakos, rami muzika, poilsis, miegas
15.00-15.30 Kėlimasis, individuali vaikų veikla.

15.30-16.00 Pasiruošimas pavakariams, pavakariai.

16.00-17.30 Popietės užsiėmimai (grupėje ar lauke).

Vaikų pasirinkta veikla, pokalbiai su tėvais, pasiūlymai rytdienai.

 

 

Tėveliai vaikučius į grupes turi atvesti iki 8 valandos ryto. Norintys atvykti po 8 valandos, ar nenorintys valgyti pusryčių privalo informuoti auklėtojas iš anksto.

Dėkojame už bendradarbiavimą.

 Copyright © 2019 www.eglute.utena.lm.lt  Rights Reserved.