Valgiaraščiai:

15 dienų valgiaraščiai 4-7 metų vaikams

15 dienų valgiaraščiai 6-10 metų vaikams

INFORMACIJA PRIEŠMOKYKLINUKŲ TĖVELIAMS

Informuojame, kad nuo 2023 m. birželio 1 d. lankantiems darželį priešmokyklinukams bus taikomas mokestis maisto gamybos kaštams 20 eurų ir už maitinimą mokama pilna kaina.

Administracija

ATSISKAITYMAS UŽ VAIKŲ MAITINIMĄ

Informuojame, kad už vaikų maitinimą atsiskaityti galite naudodamiesi Internetine bankinkyste. Ruošinio atitinkamose skiltyse nurodykite šiuos duomenis:

1. Įstaigos pavadinimą - Utenos mokyklą - vaikų darželis „Eglutė".
  2. Atsiskaitomoji sąskaita LT727181100000142785
  3. Taip pat prašytume prie mokėjimo paskirties nurodyti vaiko vardą pavardę ir grupę.

Prašytume kiekvieną mėnesį sumokėti iki einamojo mėnesio 20 dienos, ypatingai tai aktualu gruodžio mėnesį kada baigiasi buhalteriniai metai, ir mokėjimas negali būti fiksuojamas vėliau kaip 20 dienai.

Dėl laiku nesumokėto mokesčio už vaiko išlaikymą darželyje, įstaigos vadovas turi teisę išbraukti vaiką iš ikimokyklinės įstaigos sąrašų. Informacija apie įsiskolinimą perduodama švietimo skyriui. Į kitą ikimokyklinio ugdymo įstaigą vaikas gali būti priimtas tik susimokėjus visą įsiskolinimą mūsų darželiui.

Sprendimas dėl Utenos rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 19 d. sprendimo Nr. TS-326 "Dėl atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą Utenos rajono savivaldybės švietimo įstaigose nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo" pakeitimo

TĖVELIŲ DĖMESIUI

Trečios ir vyresnių klasių  mokiniams prašymus dėl nemokamo maitinimo ir mokinio reikmenų tėvai turi teikti mokykloje arba skyriuje. Pajamos vienam asmeniui per mėnesį turi neviršyti 220,50 Eur.  Prašymus galima teikti nuo liepos 1 d.

Atvykti į skyrių galima iš anksto užsiregistravus telefonais (8 389) 61629, (8 389) 50460.

Karolina Puzinaitė, tel. 8 659 05982

TĖVELIŲ DĖMESIUI

Informacija apie „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą“.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos minisro įsakymas Dėl Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2011 m. lapkričio 11 d. įsakymo Nr. V-964 „Dėl maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo″ pakeitimo.

Įsakymo pakeitimas galioja nuo 2016 sausio 1d.

Maisto produktų tiekėjai

Lietuvos Respublikos sveikatos apsugos ministro įsakymas „Dėl maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymas „Dėl maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo”.