Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2017/krikstynos is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Jau mūsų pirmokai tikri mokinukai - šiandien išlaikė pirmąjį mokyklinį, rimtųjų ketvirtokų ir jų mokytojos Valdos surengtą „egzaminą“! Visi puikiai atsakė į užduotus klausimus, nematydami atpažino savo mokytojos Jolitos balsą ir ranką, nors juos suklaidinti ir bandė kitos mokytojos. Iškilmingai pasižadėję mokytis, per pamokas „negaudyti varnų“ ir būti tikrais mokiniais, pasirašė po priesaika. Na, o ketvirtokai pasižadėjo globoti pirmokus, jiems padėti ir aplankyti per pertraukas. SĖKMĖS MŪSŲ PIRMOKĖLIAMS!

Parengė: mokytoja Jolita Ruzgienė

{gallery}2017/krikstynos{/gallery}