Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2018/meduoliai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

„Spindulėlių“ grupės vaikučiai ir pirmokėliai šiais metais nusprendė prieš šventes nustebinti ir pradžiuginti Maltos ordino pagalbos tarnybos Utenos maltiečių globojamus vienišus senelius ir močiutes, padovanodami jiems kalėdinių meduolių ir atvirukų. Vaikučiai su didele meile ir užsidegimu spalvingai puošė meduolius. Taip pat pagamino ir kalėdinius atvirukus su šiltais palinkėjimais. Visas vaikučių dovanėles kalėdiniu laikotarpiu išdalins Utenos maltiečių savanoriai. Didelį ačiū tariame kepyklėlei „Vanilinis dangus“, kuri ne tik pritaikė didelę nuolaidą meduoliams, bet ir padovanojo glaisto jiems puošti. Taip pat dėkojame buvusioms mokinėms Justei ir Jutai, kurios per visą meduolių puošimo darbą, buvo puikios „spalviukės“ vaikučiams ir padėjo meduolius gražiai papuošti. Ačiū tariame mamytėms Jūratei ir Jurgai, mokytojoms Violetai ir Valdai už idėją ir iniciatyvą organizuojant šią gražią akciją.

Socialinė pedagogė Živilė

{gallery}2018/meduoliai{/gallery}