„Išmintingieji galvoja apie kitus ir kiek galėdami jiems padeda, todėl patys yra laimingi“ (Dalai Lama).

Jau šeštąjį rudenį iš eilės šimtuose Lietuvos mokyklų dešimtys tūkstančių moksleivių bėga tam, kad pasaulį padarytų geresne vieta gyventi – visi kartu švenčia solidarumą ir renka paramą tiems, kam jos labiausiai reikia.

Prie solidarumo akcijos prisidėjome ir mes – bėgome susikaupę ir palaikymą siuntėme tiems, kuriems to labiausiai reikia. Džiaugiamės, kad kartu su didžiaisiais „Eglutės“ ugdytiniais į bėgimą įsitraukė ir „Spindulėlių“ grupės paruošiamukai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems: tėčiams, mamoms, seneliams, močiutėms, tetoms, dėdėms, prisidėjusiems prie gerumo išsipildymo – mes surinkome net 90 Eurų ir 50 ct! Lėšos bus skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei padėti Rusijos okupuotose  Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams su negalia.

Mūsų jėga – mūsų gerumas. AČIŪ!...