Smagu, kai randi draugų ne tik savo mokykloje, bet ir bendraminčių iš kitų mokyklų. Graži draugystė sužibo tarp mūsų ir Utenos r. Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriaus mokinių. Susipynė du projektai: „Eglutės“ pradinukų „Mano miestas tarsi bičiulis – pažįstamas, mielas, svarbus“ ir Vyžuoniškių bendrijos „Ką pasėsi, tą ir pjausi - sveikata nuo mažų dienų”. Trečiokai nuvežė ir padovanojo vyžuoniškiams tris ąžuoliukus, pačių vaikų su meile sodintus ir augintus, kuriuos kartu su draugais pasodino mokyklos teritorijoje, taip pasižadėdami tęsti draugystę ir dar ne kartą susitikti gražiai ir prasmingai veiklai kartu. O mus mokyklos šeimininkai pavaišino gardžiu troškiniu, išvirtu lauko katile, aprodė savo „ūkį“ – vištidę, šiltnamį ir pakeliamas daržovių lysves. Nuoširdžiai dėkojame Utenos r. Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriaus bendruomenei, taip šiltai mus priėmusiai ir trečiokams Linetai, Elijai ir Danieliui, kartu su šeima užauginusiems ir padovanojusiems stiprybės simbolį – ąžuolą. Tegu stipri draugystė ir toliau sieja mūsų mokyklas.