Spalio 23 dieną  Utenos vaikų lopšelyje–darželyje „Voveraitė” vyko muzikinė šventė „Auksinis rudenėlis”. Šventėje dalyvavo ne tik Utenos miesto ikimokyklinių įstaigų mažieji dainininkai, bet ir svečiai iš Visagino lopšelių-darželių bei Zarasų mokyklos. Mūsų mokyklos–vaikų darželio „Spindulėlių” grupės jaunieji dainininkai Alvija, Aurimas ir Konstantinas atliko smagią dainelę „Voverytės grybai”. Pabaigoje visi dalyviai su mokytojomis lapų sukūryje sudainavo bendrą dainą „Rudens valsas”. Dėkojame šventės organizatoriams už jaukią, šiltą šventę ir gausias dovanėles.