„Smalsiukų“ grupės ugdytiniai su auklėtoja Rita Katiniene dalyvavo prevencinio projekto „Žaidimai moko“ savaitinėje veikloje „Trumpi žaidimai“.
Susiskirstę poromis lenktyniavo užduotyje „Aprenk“. Buvo smagu stebėti, kaip žaidimo draugai padeda vienas kitam turėdami bendrą tikslą laimėti.
Daug susikaupimo ir dėmesio reikėjo sutelkti į žaidimą „Ritmas kitaip“.
Iš gamtinės medžiagos dėliojo daiktų seką pagal duotą pavyzdį.
Emocijos liejosi žaidime „Kas už nugaros man stovi?“. Kaip tikri mokslininkai tyrinėjo į vandenį įmerktas taškuotas servetėles. Smagių akimirkų vaikams paliko ,,Zebriuko” gaminimas. Prieš gamindami ,,zebriuką‘‘, mokėsi perduoti vienas kitam pilną stiklinaitę druskos ir perduodami pasakyti „prašau“ ir „ačiū“. Nebuvo lengva tai atlikti-juk druska gali ir išbyrėti, jei užsisvajosi. Gamindami „zebriuką“ skrupulingai bėrė į indelius kavą bei druską, komentavo spalvą, kvapą, skonį, džiaugėsi dryžuotu jų turiniu. Visi žaidimai paliko džiugių, gerų emocijų, naujų įspūdžių, paskatino bendradarbiauti, mąstyti, susikaupti.

Savaitę praleidome laaaaaaaabai smagiai.