Gerb. tėveliai,

atvykus į mokyklą-vaikų darželį "Eglutė" Jums padėsime užpildyti prašymus ir perduoti Utenos rajono savivaldybės švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriui.

Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius informuoja, kad prašymai į miesto mokyklų pirmas klases renkami visą gegužės mėnesį ir komplektuojant klases iki gegužės 31 d. bus atsižvelgiama į šiuos prioritetus :

1. gyvenantys mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje;
  2. asmenys, dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turintys specialiųjų ugdymosi poreikių;
  3. besimokančių mokinių broliai ir seserys.

Pateikus prašymą po birželio 1 d. ir jeigu pagal teritoriją priskirtoje mokykloje nėra laisvų mokymosi vietų, siūloma rinktis mokyklas, kurios vykdo tą pačią ugdymo programą ir kuriose yra laisvų vietų.

Jeigu vaikas nepatenka į pageidaujamą mokyklą, tai tėvai gegužės 25 - 29 dienomis bus informuoti telefonu ar el. laišku.