Atrodo dar visai neseniai vaikai atvėrė duris į pasakų ir žaidimų pasaulį, pirmą kartą atėjo į darželį. Ta diena buvo pilna jaudulio, nežinomybės, klausimų. Tačiau greitai daugeliui vaikučių darželis tapo antraisiais namais. Gaila, kad laikas taip greitai bėga, o skaisti pavasario saulutė tarytum primena, kad atėjo laikas atsisveikinti su darželiu. Linksmieji, šaunieji priešmokyklinukai, Spindulėliai, penktadienį paskutinį kartą rinkosi į ryto ratą lauke „Senelių sode“. Spindulėlių laukė daug užduočių: nupiešti draugo portretą, iš pienių žiedų išdėlioti saulę, delniukuose sušildyti akmenuką galvojant norą, plukdyti laivelius, kad rastų paslėptą staigmeną. Daug linksmo juoko, šurmulio, pokštų. Laikas prabėgo greitai. Savo darbeliais vaikai įrodė, kad darželyje įgijo daug žinių, mokėjimų, įgūdžių ir pasiruošė naujam gyvenimo etapui.

Mokyklos direktorė Lina Kaziukaitienė įteikė priešmokyklinukams – priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomus ir palinkėjo sėkmės pirmoje klasėje.

Žvelgiant į švytinčius ugdytinių veidukus norisi palinkėti jiems pasidžiaugti per lauką bėgančiais saulės spinduliais, kurie atneša gėlėtą vasarą. Nerūpestingai šokinėti pievų takeliais, statyti smėlio pilis, pasisupti smagiose vaikystės sūpynėse. Tegul spalvota vaikystės pasaka dar ilgai ilgai nesibaigia...

Mokytojos Violeta ir Audrutė