Kaip ir kiekvienais metais, šių metų rugsėjo 16-22 dienomis mūsų darželis prisijungė prie Europos judumo savaitė, kurios tikslas – mažinti transporto spūstis ir oro taršą miestuose, skatinti žmones išbandyti įvairius judumo sprendimus: naudoti nekenksmingas transporto priemones, važiuoti dviračiu ar viešuoju transportu, eiti pėsčiomis

Šių metų tema - ,,Judumas – be jokios taršos''. Kiekvieną savaitės dieną buvo organizuojama skirtinga veikla. Rugsėjo16d.- Bėgimas aplink darželį. Visi darželio vaikučiai ir jų mokytojos jiems patogiu laiku bėgo ar ėjo aplink mokyklą – vaikų darželį „Eglutė“. Rugsėjo 17d.-Piešėme tema: „Judumas –be jokios taršos“. Piešinių parodą patalpinome ekologinio takelio stende. Visi darželio vaikučiai laisvai pasirinkta technika ir priemonėmis piešė nekenksmingas transporto priemones, pasivažinėjimus dviračiu ar viešuoju transportu, ėjimą pėsčiomis ir kita. Rugsėjo 18d.-Burbulų pūtimo diena. Visi darželio vaikučiai pasirūpino muilo burbulais. Rugsėjo 21d.-Kūrybinė diena. Ryto mankštos lauke. Vyresnieji vaikai kūrė eiles apie judumą be jokios taršos. Rugsėjo 22d. -Diena be automobilio.Ryte 9-10 val. „Spindulėlių“ grupės sportavo Saulės gimnazijos stadione. Kitų grupių vaikai mankštinosi, žaidė judrius žaidimus savo aikštelėse ar darželio sporto aikštelėje. Visi norintys važinėjosi dviratukais, paspirtukais darželio kieme. Į kiemą automobiliai nebuvo įleidžiami.

Ačiū visiems dalyvavusiems Europos judumo savaitės renginiuose.