Įsibėgėjęs ruduo pakvietė vaikus ieškoti pokyčių gamtoje, patiems kurti iš gamtinės medžiagos. ,,Smalsiukų“ grupės auklėtiniai pilni geros nuotaikos, iš kaštonų, kankorėžių, lapų, samanų smėlio dėžėje kūrė ,,Raidžių paveikslą“.Taip pat ant didelio popieriaus lapo piešė, ,,Raidžių draugystės„ pasaką, džiaugėsi raidžių s ir š – u ir ū kelione miško takeliu. O atradus pavėsinėje ,,Raidžių kambarėlį“ vaikai greitai suskubo raideles pralinksminti ir sugyvinti. Visa tai leido tobulinti gebėjimą geriau įsiminti ir pažinti raideles.

Parengė Nijolė Matulionienė