Priešmokyklinės grupės „Spindulėliai“ ugdytiniai dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo“. Vaikams tai – ir „vitaminai“ ir linksma pramoga. Vaikai aktyviai leido laiką, išbandė įvairias mankštas, žaidimus, išmoko naujų sportinių estafečių, aptarė sveiką gyvenseną, kokybišką poilsį. Keturias savaites vaikai atliko superherojų užduotis. Pirmą savaitę Ąžuolas Galingasis mokė vaikus tobulinti šiuos įgūdžius: kamuolio metimą, atmušimą, ėjimą, bėgimą, šokinėjimą, vaikai atliko nuotaikingą mankštą. Antrą savaitę Amis Kilniaširdis rūpinosi visų vaikų mitybos įpročiais, nes subalansuota mityba padeda būti greitesniais ir stipresniais sporte, geriau mokytis. Trečią savaitę Una Superbičiulė mokė vaikus padėti draugui. Ji aiškino vaikams, kiek svarbi yra draugystė, pagarba, tobulėjimas. Ketvirtą savaitę Luka Kibirkštis mokė vaikus daugiau laiko praleisti lauke, o ne prie kompiuterio ar televizoriaus. Spindulėliai laukė susitikimų su superherojais, kartu su jais aktyviai leido laiką. Visi superherojai sako „Spindulėliams“ AČIŪ ir džiaugiasi, kad priešmokyklinukai siekia būti sveikais ir stipriais.

Mokytoja Violeta