Integruota pasaulio pažinimo ir anglų kalbos pamoka 4 kl. „ Mitybos grandinė“

Intriguojanti pamokos pradžia sudomino mokinius ir privertė aktyviai spėlioti, kas gi slepiasi dėžėje. Įminus mįslę, kad tai yra tikrų tikriausia, jau laiko „paliesta“ grandinė ir pasivaišinus džiovintais obuoliukais, mokiniams kilo dar daugiau klausimų: KAS TOLIAU? APIE KĄ BUS PAMOKA? KODĖL GRANDINĖ? KODĖL VAIŠINOMĖS? Į visus šiuos klausimus mokiniai gavo atsakymus žiūrėdami mokomąjį filmuką lietuvių ir anglų kalbomis, kalbėdami apie gyvūnus ir jų mitybą, žaisdami, kalbėdami, judėdami bei užrašydami sakinius. Mokiniams patiko ir pavyko patiems sudaryti mitybos grandinę iš kortelėse pateiktų gyvūnų, vabzdžių bei augalų, parašyti sakinius anglų kalba, atlikti interaktyvias užduotis bei pasitikrinti ir įsivertinti savo žinias prieš pamoką ir po jos. Žinių įsivertinimo skalė parodė, kad pamoka buvo tikrai labai informatyvi. Grįžtamasis ryšys iš ketvirtokų sušildė ir sustiprino motyvaciją tęsti integruotą veiklą ir toliau.

Parengė: Jolita Ruzgienė, Alma Palskienė, Jolita Šuminienė