Patys gražiausi darbai, piešiniai, žodžiai dovanojami Lietuvai kovo 11 – osios proga. O mūsų mokiniai dalyvavo dailyraščio konkurse „Rašau Lietuvai“ ir gimtinę pasveikino jai skirdami žodžius, ne bet kokius, o dailiai parašytus.

Džiaugiamės visais konkurso dalyviais. Norime pasveikinti I vietos laimėtojus: pirmoką Adamą Šutinį, antrokę Eliją Tuskenytę, trečiokę Emiliją Šukytę, ketvirtokę Eliją Jurkšaitytę; II vietos laimėtojus: pirmokus Majų Lesmonavičių ir Mėtą Kulbauskaitę, antrokes Aretę – Eliją Kupriūnaitę ir Evitą Baišytę, trečiokę Vaivą Našlėnaitę, ketvirtokes Linetą Žvinytę ir Mėtą Višneveckaitę;   III vietos laimėtojus: pirmokus Justą Jankauską ir Emiliją Lubytę, antrokus Deividą Bernotą ir Adelę Stuglytę, trečiokes Gustę Vidžiūnaitę ir Elžbietą Andriusevičiūtę, ketvirtokus Roką Maigį ir Gabrielę Jakaitytę.