VISUS, DIDELIUS IR MAŽUS, KVIEČIAME DALYVAUTI JUDUMO SAVAITĖJE!

Tikslas – inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą, kviesti žmones išbandyti įvairius judumo sprendimus: naudoti nekenksmingas transporto priemones, važiuoti dviračiu ar viešuoju transportu, eiti pėsčiomis.

Tema - ,,Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“.

Šią savaitę turime kuo daugiau vaikščioti, bėgioti ir daug daug juoktis J Kiekvieną dieną pradedame mankšta lauke, grupėje, salėje.

JUDUMO SAVAITĖS PLANAS

Rugsėjo 16d.

“Apjuoskim mokyklą”.

Visi darželio vaikučiai ir jų mokytojos jiems patogiu laiku bėga ar eina aplink mokyklą – vaikų darželį „Eglutė“. Filmukas apie Europos judumo savaitę (www.am.lt).

Rugsėjo 17d.

Piešinių paroda “Judam, krutam”.

Piešiame tema: ,,Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“. Piešiame lauke, aikštelėje, ant grindinio su kreidelėmis, akvarele.

Rugsėjo 20d.

Burbulų ir aitvarų diena.

Visi darželio vaikučiai žaidžia su aitvarais ir muilo burbulais.

Rugsėjo 21d.

Šokių diena

Šokame grupėje, klasėje, lauke.

Rugsėjo 22d.

Diena be automobilio.

Visa darželio- mokyklos bendruomenė stengsis naudoti nekenksmingas transporto priemones, važiuoti dviračiu ar viešuoju transportu, eiti pėsčiomis. Vaikai darželio automobilių stovėjimo aikštelėje važinėsis su dviračiais, paspirtukais. „Spindulėlių“ grupės vaikai sportuoja Saulės gimnazijos stadione. Smagiai leis laiką.

EKOLOGINĖ GRUPĖ