Ruduo – ypatingas metų laikas, kai galima grožėtis visa spalvų palete gamtoje. Kada nuo medžių krenta auksiniai lapai, kada tiek gamtos gėrybių: daržovių, vaisių, kyla noras viskuo gėrėtis. Vaikams patinka stebėti juos supančią aplinką, paimti, paliesti, tyrinėti, išbandyti, pajusti rudens orų permainas. Dailės kūrybinė grupė pakvietė vaikus, tėvelius kartu vykdyti kūrybinį projektą ,,Rudenėlio takučiu“.

Rudenėlis palepino gražiais orais, vaikai turėjo galimybę pasidžiaugti juo, pasižvalgyti ir pastebėti įprastoje aplinkoje nepakartojamą rudenėjančios gamtos grožį, kurti iš gamtinės medžiagos įvairius darbelius. Aktyviai veikdami lauko erdvėse, ieškojo tinkamiausių būdų įgyvendinti savo sumanymus, mėgavosi buvimo gamtoje malonumais, kūrė iš gamtinės medžiagos. Darželio lauko erdves papuošė savo sumanytais, sukurtais kūrybiniais darbeliais. Vykdydami šį projektą, vaikai galėjo užsiimti patrauklia, žaisminga kūrybine veikla lauke. Džiugi vaikų, vykdančių kūrybinę projekto veiklą nuotaika ir yra mažųjų kūrėjų darbo įvertinimas.

Parengė mokytoja Zita Pačekienė