Antrokų ekskursija į legendomis apipintą, eilėraščiuose aprašytą  Anykščių kraštą. Mokiniai apsilankė Angelų muziejuje, sužinojo kaip atsirado pirmoji 109 angelų kolekcija. Dirbiniai pagaminti iš įvariausių medžiagų: akmens, sidabro, keramikos, medienos, molio...Vienam stebuklingam angelui , vaikai pakuždėjo savo norus, tikima, kad jis juos išpildo. Kiekvienas angelas  čia turi savo istoriją.

Pamatėme su D.Kučo darbus. Ypač patiko „Vytis virš Vilniaus“. Taip pat sužinojome, kas yra relikvijoras.

B.Buivydaitės muziejuje, mus pasitiko gaspadinė, kuri pakvietė susipažinti su Kūčių vakaro tradicijomis, papasakojo ir pademonstravo kalėdaičio gamybos procesą. Tai iš tiesų ilgas ir gan sudėtingas procesas. Pirmiausiai reikia tinkamai paruošti tešlą, gerai, bet ne per daug įkaitinti keptuvę, ištepti ją vašku. Vienu kepimu iškepa 2 kalėdaičiai. Iškeptus tinkamai atvėsinome kad nesulūžtų, o vėliau kruopščiai sukarpėme. Dabar jau galime ragauti. Kūčių vakarienei juos reikia pašventinti. Mokiniai sužinojo tikrąją plotkelės laužymo, dalijimosi ir valgymo prasmę.

Suradome tą vietą, kur pragydus gaidžiui, velnias pametė Puntuko akmenį, kurį norėjo užmesti ant bažnyčios. Dar šiek tiek ir būtumėm jį pajudinę. Mokiniai tyrinėjo apylinkę, smagiai praleido laiką ir grįžo pilni įspūdžių namo.

Parengė mokytoja Jolita Stanionienė