„Spindulėlių“ grupės vaikai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų muzikiniame projekte „Į muzikos šalį“ paskutiniame V- ame etape „Į muzikos šalį metalo ritmu“. Šiam etapui įgyvendinti panaudojome muzikinę sienelę, atnaujintą pavasarį, kuria visą šiltąjį laikotarpį galėjo džiaugtis ir muzikuoti visi vaikai. Priešmokyklinukai padėjo įrengti sienelę, sukabinti instrumentus, prieš tai pristatydami savo improvizaciją. Vaikai smagiai patys kūrė ritmus, improvizavo dainų melodijas ir žodžius. Darželio auklėtiniai galėjo eksperimentuoti su įvairiais garsais, bandyti, kokiu būdu vienu ar kitu daiktu galima išgauti garsą. Šaunieji nykštukai muzikantai smagiai žaidė ritminius žaidimus ir iškilmingai pagal austrų kompozitoriaus Johano Štrauso muziką atliko „Nykštukų maršą“.

Parengė meninio ugdymo mokytoja

Audronė Valevičienė