Kitokioje anglų kalbos pamokoje „My Town“ 4 klasės mokiniai susidūrė su tikru iššūkiu kalbėdami prieš auditoriją. Kodėl? Todėl, kad pamokos tikslas buvo parengti projektinį darbą apie savo miestą ir pristatyti jį klasei integruojant pasaulio pažinimą ir anglų kalbos žinias. Anglų kalbos mokytojos J. Šuminienė ir A. Palskienė mokiniams pateikė įdomių faktų apie Uteną peržiūrint filmuką, o mokiniai, užsirašę jiems įdomiausius faktus, kibo į darbą ruošiant pristatymus. Individualus darbas, žinių sisteminimas, gramatinių struktūrų panaudojimas, kūrybiškumas, vertinimas bei įsivertinimas ir mokymąsis kalbėti prieš auditoriją – tai uždaviniai, kuriuos puikiai atliko šaunieji 4-okai. Rezultatų nuotraukas galite pažiūtėti čia.

Parengė anglų k. mokytojos Jolita Šuminienė ir Alma Palskienė

2022-03-30