Rugsėjo 21 d. mokykloje – vaikų darželyje „Eglutė“ svečiavosi Tarptautinių lėlių teatrų festivalių Portugalijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Islandijoje dalyviai ir laureatai – Vilniaus miesto vitražinių lėlių teatro „Vaivorykštė“ artistai, kurie parodė spektaklį „Kas kuria stebuklus?“ (pagal Renatos Šerelytės kūrybą).

Vaikai su aktoriais bandė išsiaiškinti, kas kuria stebuklus, kokios jie yra spalvos, kur gyvena , kuo kvepia...Aktorių profesionalumas, puiki atmosfera, nuotaika sužavėjo ir prikaustė dėmesį net pačių mažiausių žiūrovų. Svarbiausia tai, kad mažieji sužinojo, kad stebuklus kuriame mes patys. Pasibaigus pasirodymui vaikai pilni įspūdžių, gerų emocijų, laimingi grįžo į grupes. Tikrai stebuklų pilna dienos pradžia.