Spalio 11 d. ketvirtoje klasėje vyko integruota lietuvių kalbos ir anglų kalbos pamoka.

Pamokos tikslas buvo surasti dialogą pasakoje ,,Raudonkepuraitė“ pateiktoje anglų ir lietuvių kalbomis. Ketvirtokams reikėjo, išverstoje pasakoje į lietuvių kalbą, taisyklingai sudėti dialogo skyrybos ženklus. Mokiniai ieškojo panašumų ir skirtumų dialoguose. Pasiskirstę į keturias grupes mokiniai ruošėsi su dideliu entuziazmu ir susidomėjimu. Pasigamino popierines lėles ant pagaliukų, pasiskirstė vaidmenis. Aptarė pasakos veikėjus, jų nuotaikas ir balso tembrus. Lietuvišką versiją jie nutarė suvaidinti kaip aktoriai-gyvai.

Visoms grupėms pavyko puikiai. Buvo labai įdomu klausytis angliško, o po to lietuviško dialogo. Mokiniai surado daug skirtumų tarp jų. Pabaigoje visi įsivertino emocijų ženklais. Diskutavo, kodėl taip save įvertino, išklausė vieni kitų nuomonių, pagyrimų.

Integruotos pamokos skatina mokinių bendradarbiavimą, kūrybiškumą. Tokių pamokų metu įgyjama daugiau žinių bei įgūdžių.

Parengė mokytojos Jolita Šuminienė ir Valda Venclovienė.