Spalio 21 d. vaikų lopšelyje-darželyje ,,Gandrelis“ vyko renginys ,,Kamuolio pasaulyje 2022“ pagal Utenos rajono ikimokyklinių įstaigų projektą „Trijų darželių partnerystė: nauda, sklaida, patirtis“. Jame dalyvavo ir mūsų darželio ikimokyklinio ugdymo „Pelėdžiukai“ ir priešmokyklinio ugdymo „Spindulėliai“ grupių ugdytiniai. Renginys vyko orientacinių varžybų principu. Darželio kieme vaikai gavo korteles su nuotraukomis ir nuo darželio kiemo iki Dauniškio ežero pontoninio tilto turėjo surasti pažymėtas stoteles, kuriose jų laukė smagios ir įdomios užduotys. Vaikai žaidė futbolą, metė kamuolį į krepšį, minė mįslę, apibėgo kliūtis, mėtė didelį kamuolį per virvę, piešė kamuolį, pamatė ir net pavaišino riešutais voverytes, bendrai žaisdami žaidimą iš kubų statė bokštą, vaišinosi kvapnia arbata. Vaikai aktyviai praleido laiką gamtoje, patyrė daug džiugių emocijų.

Mokytojos Inga ir Audronė