Neretai susiduriame su problema, jog vaikai nenori valgyti vieno ar kito patiekalo. Vienas iš geriausių būdų paskatinti mažuosius valgyti sveiką maistą - įtraukti juos į maisto gamybos procesą. Kadangi „Svirpliukų“ grupės vaikai aktyviai dalyvavo projekte „Rudenėlio takučiu - vitaminų rinkt einu“ ir savo tyrinėjimams pasirinko pačią įspūdingiausią rudens daržovę moliūgą, nusprendėme ketvirtadienio pietums pasigaminti trintą moliūgų sriubą. Juk tai naudingas ir palankus sezoninis patiekalas tiek dideliems, tiek mažiems sriubos mėgėjams.

Visi kartu aptarėme, kiek ir kokių daržovių prireiks sriubos gaminimui. Urtės šeima pasirūpino moliūgu, Mėjos B. šeima atnešė bulvių, morkų, svogūnų bei česnakų, mažoji Upė atskubėjo su maišeliu spalvingų pipirų, o Horacijaus mamytė įdėjo moliūgų sėklų drožlių. Produktų sąrašo planavimas padeda ugdyti organizacinius ir planavimo gebėjimus, moko tartis, bendrauti tarpusavyje. Visuomet leidžiu vaikams viską atlikti patiems, kiek tai įmanoma. Detaliai susiplanavome sriubos ruošos etapus, pasiskirstėme darbais, pasiruošėme patogią vaikams darbo vietą, pasipuošėme prijuostėmis bei virėjo kepurėmis. Kadangi duodu vaikams savarankiškai nulupti ir pjaustyti daržoves, šiam darbui atsakingai parenku tinkamus įrankius, laikomės saugumo susitarimų. Gamindami maistą mažieji įgavo daug patirties: pavadino daržoves, jas grupavo bei skaičiavo, lygino, susipažino su įvairiais prieskoniais, išmoko saugiai naudoti įvairius įrankius, miklino savo rankų judesius, lavino skonį.

Maisto gaminimas - tai daug pažinimo praktikos suteikianti veikla, kuri ugdo vaikų savarankiškumą, moko planuoti laiką, laikytis susitarimų, skatina bendradarbiauti su grupės draugais. Smagu buvo visiems kartu valgyti pietums pačių pagamintą kvapnią ir spalvingą, moliūgų sėklomis papuoštą sriubą. Dar kartą įsitikinau, kad vaikai yra labiau linkę valgyti arba bent jau ragauti tą maistą, prie kurio pagaminimo prisidėjo patys.

Parengė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rasa Bakšienė