Spalio paskutinę savaitę vykdėme projektą „Rudenėlio takučiu – vitaminų rinkt einu“, kurį parengė ikimokyklinio ugdymo mokytojos Renata ir Žydrė. Visos darželio grupės labai aktyviai įsijungė į projektą.

„Svirpliukai“ tyrinėjo moliūgą, ragavo jo sėklų ir pietums virė moliūgų sriubą - „ moliūgienę“. „Smalsiukai“ iš moliūgų darė laivelius. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai tyrinėjo daržoves ir vaisius, ieškojo jų sėklų, jas apžiūrinėjo, lygino tarpusavyje, skaičiavo. „Bitučių“ grupė – darė eksperimentą, kuri daržovė skęsta. „Boružiukų“ grupės vaikai darė puokštę iš pomidoro, kurią pavadino „Moliūgėle - pomidoryte“. „Spindulėlių“ grupės vaikai uostė, skanavo, svėrė daržoves ir vaisius. „Žirniukų“ grupės vaikai aplikavo žirnių trafaretus. Patys mažiausieji „Drugeliai“ ragavo burokėlį ir juo spalvino burokėlio trafaretą, „Viščiukai“ tyrinėjo ir ragavo morkytes.

Visos grupės dalyvavo piešinių ir rudeninių puokščių parodoje. Projekto uždarymas vyko lauke – daržovių paradu, kuris ugdytiniams suteikė gerų emocijų.