Štai ir gruodis, atnešęs baltą purų sniegą, jaukumą ir pačių gražiausių švenčių laukimą.

„Viščiukų“ grupės vaikai labai laukia artėjančių švenčių. Jiems praskaidrinti laukimą nusprendė tėveliai. Gruodžio 14 dieną mamytės su vaikais ir mokytojomis kibo į kūrybinį procesą ir grupė pavirto šventinių puošmenų dirbtuvėmis. Prie arbatos puodelio su imbieriniais sausainiais išlaisvinome ir atpalaidavome savo mintis, ištrūkome iš kasdienės rutinos ir pasinėrėme į kūrybinį procesą, kurį stebėjo vaikai. Patyrėme puikias emocijas, mėgavomės nuoširdžia atmosfera, pasigaminome kalėdinių žaisliukų iš siūlų, pynėme kalėdinius vainikus. Savo rankomis pagamintos puošmenos suteiks šilumos ir jaukumo. Ačiū tėveliams už jų idėjas, rūpestį, šilumą, nuoširdumą.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Paškevičienė